رسانه و زنان دو سلاح تکمیل کننده هم در جنگ هیبریدی هستند

اگر کسی کمی سواد تاریخی داشته باشد میداند که حجاب و پوشش بانوی نجیب و با عزت و شرف ایرانی ریشه در فرهنگ اصیل ایرانی دارد که نمونه بازر آن اثار به جا مانده از تخت جمشید هویدا است

غربی ها دوباره خواسته و ناخواسته به یک روش تاریخی و تجربه موفق خود بازگشت کرده و اسب تروای حجاب را برای گشودن و فتح کشورهای اسلامی و خصوصا ایران وارد میدان کرده اند.

سربازان این جنگ دو سلاح بسیار خطرناک است که همانند اسلاف خود برای اثر گذاری کمر شکن خود نیازمند مهماتی بنام زمان است. به این معنا که برای رسیدن به هدف خود باید زمان بگذرد و اثرات این سلاح مخرب خود را نشان دهد.

آن سلاح ها چیزی نیست مگر دو سلاح: رسانه و زن. تمام توان تکنولوژیکی و انسانی این دو سلاح را می توان در نظرات متفکران امنیتی غربی ها مانند: فوکویوما یا رابرت مرداک ماسونی مشاهده کرد. غربی ها بخوبی درک کرده اند که رسانه و زنان دو سلاح تکمیل کننده هم هستند که زنان در این میان نقش پر رنگتری دارند به این معنا که تمام رسانه ها و مواضع کشورها و در یک کلام تمام ساختار جنگ هیبریدی بر علیه انقلاب اسلامی توسط رسانه ها پشتیبانی و بوسیله زنان عملیاتی می شود.

در کل جهان ۳۰۰ ماهواره تلویزیونی فعال است، که از این تعداد ۱۱۶ ماهواره فضای ایران را پوشش می‌دهند. شبکه‌های فارسی‌زبان که فقط برای فارسی‌زبانان و خصوصاً ایرانی‌ها برنامه تولید و پخش می‌کنند، هم‌اکنون به بیش از ۱۶۰ کانال رسیده است. اما ماهواره‌هایی که در فضای ایران فعالند، امکان دریافت حدود ۱۸ هزار شبکه تلویزیونی را فراهم کرده‌اند و از این تعداد حدود ۲ هزار شبکه را با دیش‌های معمولی می‌توان با کیفیت بالا دریافت کرد.

رسانه و زنان دو سلاح تکمیل کننده هم در جنگ هیبریدی هستند/ عرب به دنبال آن است که تاریخ اندلس دوباره باز تولید شود/ روپرت مرداک: برای نابودی ایران باید

بررسی‌ها نشان می‌دهد، در بین این شبکه‌ها ۳۸۰ کانال به صورت شبانه روزی در حال پخش موسیقی، کلیپ، رقص، آهنگ‌های درخواستی و کنسرت هستند. حدود هزار و ۲۰۰ شبکه در خلال برنامه‌های خود، کلیپ‌ها و شوهای موزیکال پخش می‌کنند. حدود ۸۰ شبکه به نمایش مد و لباس اختصاص دارند.

اگر کسی کمی سواد تاریخی داشته باشد میداند که حجاب و پوشش بانوی نجیب و با عزت و شرف ایرانی ریشه در فرهنگ اصیل ایرانی دارد که نمونه بازر آن اثار به جا مانده از تخت جمشید هویدا است که با ورود اسلام کاملتر شد و هر ایرانی با عزت چه مرد و چه زن با احترام به قانون و فرهنگ‌اصیل ایرانی مفتخر به این هویت صیل و ریشه دار می باشد.

فرهنگ برهنگی همان نقشی است که برای زن شریف ایرانی در این میدان تعریف کرده اند تا تاریخ اندلس را دوباره باز تولید کنند. لذا این حجم از ماهواره ها که در بالا به آن اشاره شد و این روند در حال افزایش نشان می دهد که رسانه و زن باید در صف اول رصد و پاسداری ملت ایران از هویت وجودی خود باشد.

در این بخش شایسته است تا به برخی سخنان غربی ها درباره براندازی نرم و فتنه فساد و بی‌حجابی اشاراتی داشته باشیم:

* بنیامین نتانیاهو گفت که آمریکا می‌تواند با پخش سریال‌های شبکه فاکس که «افراد زیباروی جوان را در وضعیت‌های متنوعی از برهنگی نشان می‌دهند که زندگی‌های فریبنده و مادی‌گرایانه و رابطه‌های بی قید و شرط دارند» یک انقلاب را علیه حکومت این کشور برانگیزد.

رسانه و زنان دو سلاح تکمیل کننده هم در جنگ هیبریدی هستند/ عرب به دنبال آن است که تاریخ اندلس دوباره باز تولید شود/ روپرت مرداک: برای نابودی ایران باید

* مدیر عامل شبکه فارسی زبان فارسی وان وقتی مجری برنامه از او پرسید: برنامه آینده شما چیست؟ او گفت کاری می کنیم که مردهای ایرانی خودشان زن هایشان را برای نمایش دادن از خانه بیرون بفرستند.

* به‌ تعبیر روپرت مرداک یکی از نظریه‌پردازان نظام شوم سرمایه‌داری، برای نابودی ایران باید “مادر(زن)” را به لجن کشید، فقط در چنین حالتی است که جامعه به لجن کشیده خواهد شد.

در مجموع می بینیم که غربی ها با کمک رسانه ها دست به یک جنگ هیبریدی و همه جانبه بر علیه ایران زده‌اند به این معنا که از طریق یک پروژه فرهنگی وارد فاز یک پروژه امنیتی گردیده اند در نتیجه بنظر می رسد جمهوری اسلامی نیز باید با یک سلاح دو دم که پروژه ای فرهنگی یک دّمش و برخورد امنیتی و انتظامی با عوامل میدانی این حرکت در آشکار و پنهان دّم دیگر آن است توامان اقدام نماید و بدیهی است که حمایت های مردمی اصلی ترین پشتیبان این موضوع خواهد بود.

* رضا احمدزاده

دیدگاهتان را بنویسید