پژوهشگر پاکستانی: انقلاب ایران منبع الهام جهان اسلام است و نمی توان آن را با توطئه ها تضعیف کرد

«مفتی گلزار احمد نعیمی»  با تبریک فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به دولت و ملت ایران، اظهار داشت: بینش و رهبری امام خمینی (ره) مسلمانان جهان را برای مقابله با ظلم‌ و ستم و به سمت استکبارستیزی هدایت کرد.

رئیس جماعت اهل حرم در پاکستان ،گفت: امام خمینی (ره) در زمانی انقلاب اسلامی را برای ایران به ارمغان آورد که دنیای اسلام در سیطره غرب بود و هویت خود را از دست داده بود، در چنین وضعیتی پیروزی انقلاب در ایران برای ملت‌های مسلمان و آزادیخواهان جهان به یک هدایتگر علیه ظلم و استکبار تبدیل شد.

احمد نعیمی، انقلاب اسلامی ایران را چراغ راه ملت‌های مستضعف جهان دانست و افزود: بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی با بینش خود مسلمانان سراسر جهان را به ایستادگی در برابر ظلم و ستم هدایت کرد و همزمان ملت ایران را بر اساس مبانی اسلام به قیام علیه نظام طاغوتی سوق داد.

این عالم و اندیشمند اهل‌سنت پاکستانی اظهار داشت: متاسفانه در کنار غرب برخی از کشورهای منطقه نیز تلاش داشتند تا با کمک غربی‌ها انقلاب اسلامی را تحت تاثیر قرار دهند اما این تلاش‌های شیطانی نیز مقابل عظمت انقلاب ناکام ماند زیرا انقلاب اسلامی مبتنی بر اصول اسلامی بوده و منفعت شخصی در آن وجود ندارد.

وی با بیان اینکه آینده انقلاب اسلامی روشن است و بالندگی و پیشرفت آن همچنان ادامه خواهد داشت، تاکید کرد: امروز ملت‌های آزاده و دلیر منطقه به ویژه در لبنان و سوریه به خاطر مبانی انقلاب اسلامی مقاوم ایستاده‌اند و حتی ملت یمن نیز بر اساس رهنمودهای انقلاب اسلامی با دشمنی بسیار بزرگ‌تر و قدرتمندتر شجاعانه می‌جنگد.

مفتی گلزار احمد نعیمی گفت: غرب از همان روز اول پیروزی انقلاب اسلامی تبلیغات منفی علیه جمهوری اسلامی را آغاز کرد اما تا امروز این توطئه‌ها به جایی نرسیده و امروز نیز انقلاب اسلامی همچنان یک منبع الهام برای مسلمانان در سراسر جهان شناخته می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید