امیر فرزاد اسماعیلی، پروژه جدید تخریب نظام و مسئولان

دشمنان ایرن اسلامی در قالب پروژه های مختلف در تلاش برای تخریب نظام اسلامی هستند. بطوریکه در مسیر تخریب از هر ابزار فریبی برای دروغ پراکنی و نفرت افکنی استفاده می کنند. این موضوع نه تنها مختص به فعالیت های نظام درعرصه داخلی و خارجی است بلکه شامل تخریب شخصیت های سیاسی و نظامی هم می شود. در واقع در بستر پروژه تخریب، راهبرد شایعه سازی جهت بدبینی عمومی به نظام اسلامی را سیاستگذاری کرده اند.

 آنچه در این باره اخیراً در عرصه رسانه ای از سوی معاندان نظام اسلامی با هدف تخریب ترکیبی نظام اسلامی و شخصیت ها اتفاق افتاده و عملاً به مثابه دروغ سیزده می باشد انتشار اخبار کذب و دروغینی است که علیه «امیر فرزاد اسماعیلی» فرمانده سابق قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) منتشر کرده اند. شایعاتی که از حیث نگاه نشانه ای و در قالب شناخت رسانه ای به راحتی می توان به زرد بودن آن با هدف تخریب ساختار سیاسی پی برد.

بطوریکه براساس شایعات منتشر شده، دسته بندی ترتیبی از ذهنیت سازی مخاطبان را با هدف جهت دهی، گزینش و انتخاب نموده اند. بنحویکه در این شایعات منتشر شده در فضای مجازی ادعاهای کذبی از زندانی، جاسوسی و حتی اعدام امیر فرزاد اسماعیلی را در فضای مجازی پخش کرده اند؛ این در حالی است که ایشان ضمن رد شایعات با اعلام این موضوع که موعد مسئولیتشبعد از دوبار تمدید به پایان رسیده است و از ماه ها قبل نیز از موضوع اطلاع داشته اند و حتی خودشان افرادی را برای جایگزینی مطرح و معرفی کرده اند. نکته تکمیلی در ارتباط با عدم صحت این شایعات این است که امیر اسماعیلی اکنون در سمت دستیار و مشاور فرمانده کل ارتش مشغول به فعالیت هستند.

واقعیت امر این است که امیر اسماعیلی و دیگر فرماندهان نظامی ایران به دلیل اهمیت راهبردی که در ذیل توانمندسازی کشور دارند و به علاوه اینکه چون به دور از هیاهوهای رسانه ای مشغول فعالیت هستند دشمنان تلاش دارند با طرح شایعاتی از این قبیل با رونمایی عمومی از آنها، سیاست جمع آوری اطلاعات درباره آن ها و اقداماتشان را کلید بزنند. این موضوع اگرچه از حیث نگاه تخصصی شناخته شده می باشد اما از منظر عمومی موضوعی ناشناخته می باشد که با کمک بازوی رسانه ای دشمن در فضای مجازی اتفاق می افتد که بارها شاهد آن بوده ایم.

بطوریکه در گذشته شایعاتی با این شکل و شمایل درباره دستگیری سردار ربیعی، پناهندگی سردار نصیری فرمانده حفاظت سپاه پاسداران، بازداشت سردار درویشی و حتی دستگیری حجت‌الاسلام حسین طائب پخش و منتشر شد که این بار قرعه به نام امیر اسماعیلی افتاده است تا از این طریق هم وجه و شخصیت نظام را تخریب کنند و هم با طرح نام امیر اسماعیلی روند جمع آوری اطلاعات درباره ایشان را از یک سوژه خاص به عادی تبدیل کنند. در واقع این راهبرد رسانه ای دشمن را می توان «عملیات تهاجم اطلاعاتی جهت جمع‌آوری اطلاعات» نام نهاد.

در مجموع می توان اینگونه گفت که هدف خدمت، تلاش برای اعتلای کشور و بالا بردن ظرفیت ها و توانمندی های نظام جهت مقابله با دشمنان و تهدیدات آنها علیه امنیت ایران اسلامی، عاملی جهت تخریب فرماندهان نظامی از سوی معاندان است. اینکه این فرماندهان ناشناخته در نزد مردم به دور هیاهوهای رسانه ای مشغول فعالیت هستند تا امنیت و آرامش را برای مردم و کشور و ترس را در دل دشمنان بکارند موجب شده تا دشمنان به سمت تخریب آنها گام بردارند.

کم نیستند از این گونه فرماندهان نظامی که چراغ خاموش در حال فعالیت اند و دشمن از آنها ترس و واهمه دارد. از این رو در هر زمان و مقطعی باید منتظر انتشار چنین شایعاتی بود. چونکه علاوه بر موارد ذکر شده از تخریب نظام و شخصیت های مورد نظر، جمع آوری اطلاعات درباره اشخاص مورد نظر، دستکاری افکار عمومی و مخاطبان نیز بخشی از پروژه مذکور رسانه ای می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید